تاریخچه ما

تاریخچه ما

اگر شما علاقه ای به آشنایی به تاریخچه ما دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید

تاریخچه ما ، تاریخچه شرکت سورنا سازه

1995 - ساخت و ساز تاسیس شد

شرکت سورنا سازه در سال 1995  توسط مدیران فعلی تأسیس و ثبت گردید.در ابتدا ، شرکت تازه تأسیسسورنا سازه بعنوان پیمانکار دست دوم ولی مستقل شرکت های بتا و گسترش مسکن، عهده دار انجام چند پروژه شد.

تاریخچه ما ، تاریخچه شرکت سورنا سازه

2000 - ساخت و ساز در حال رشد است

از سال 2000 به بعد فعالیت های شرکت توسعه بیشتری یافت و بطور همزمان در شهرهای مختلف ن پروژه هایی برای اجرا در اختیار شرکت قرار گرفت.

تاریخچه ما ، تاریخچه شرکت سورنا سازه

2005 - تبدیل به پیشرو

این شرکت در سال 2005 پس از دریافت رتبه از سازمان برنامه و بودجه ، و متعاقب آن برنده شدن در مناقصه  های بسیار بعنوان اولین نصاب اسکلت فلزی برای انجام این کار انتخاب گردید.

2015 - پیشرو در استفاده از بتن های فولادی تقویت شده

در سال 2015 سورنا سازه توانست با همت و تلاش بسیار و به کمک مهندسین متخصص در این عرصه از سایر رقبا پیشی بگیرد و به یاری خداوند رشد روزافزون را تجربه کند

تاریخچه ما ، تاریخچه شرکت سورنا سازه

2016 - برنده جایزه نوآوری ساخت و ساز

یکی از موفقیت های سورنا سازه در سال 2016 کسب جایزه نوآوری ساخت و ساز بوده است .

تاریخچه ما ، تاریخچه شرکت سورنا سازه

2016 - برنده جایزه ملی ساخت و ساز هرم

یکی دیگر از موفقیت های سورنا سازه را می توان به کسب جایزه ملی ساخت و ساز هرم اشاره کرد. از آن روز تا کنون شرکت سورنا سازه پروژه های متعددی در سراسر کشور به انجام رسانده و یا در دست اجرا دارد.

دریافت رایگان نقل قول / نیاز به یک کمک؟

شرکت سورنا سازه نزدیک به 30 سال پیش توسط مدیران فعلی شرکت تاسیس شد و کار خود را به عنوان پیمانکار دسته دوم شروع کرد. اکنون این شرکت وپروژه های متنوع و متعددی در سراسر کشور به انجام رسانده است.احداث پل کابلی دسترسی غربی مجموعه یادمان (برج میلاد ) و اجرای عملیات پل ترکه‌ای جزیره مینو ( منطقه آزاد اروند ) از جمله پروژه هایی هستند که شرکت بند اخیرا به پایان رسانده است. شرکت سورناسازه در حال حاضر در حال اجرای پروژه های تعددی در سراسر کشور می باشد.

Call Now Button